Plugins - Kirki Customizer Framework - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (134 entries)

note: translators: %s is the limit of selection number.
en: You can only select %s items
ca: Només podeu seleccionar %s elements

en: Defaults
ca: Valors per defecte

en: Wavy
ca: Ones

en: Solid
ca: Sòlid

en: Font Color
ca: Color del tipus de lletra

en: Font Variant
ca: Variant de la lletra

en: 900 Italic
ca: Cursiva 900

en: 800 Italic
ca: Cursiva 800

en: 600 Italic
ca: Cursiva 600

en: 500 Italic
ca: Cursiva 500

en: 300 Italic
ca: Cursiva 300

en: 200 Italic
ca: Cursiva 200

en: 100 Italic
ca: Cursiva 100

en: 700 Italic
ca: Cursiva 700

en: Italic
ca: Cursiva

en: Regular
ca: Normal

en: Select...
ca: Seleccioneu...

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Widgets
ca: Ginys

en: Products
ca: Productes

en: Sorting
ca: Ordenació

en: Posts
ca: Entrades

en: Image Editing
ca: Edició d'imatges

en: Media
ca: Mèdia

en: Post Formats
ca: Formats de les entrades

en: Welcome Screen
ca: Pantalla de benvinguda

en: Admin Menu
ca: Menú d'administració

en: Don't show this again
ca: No ho tornis a mostrar

en: Install Plugin
ca: Instal·la l'extensió

en: Your theme uses a Font Awesome field for icons. To avoid issues with missing icons on your frontend we recommend you install the official Font Awesome plugin.
ca: El tema utilitza el Font Awesome per a les icones. Per a evitar problemes amb la falta d'icones a la part pública de la web, us recomanem instal·lar l'extensió oficial de Font Awesome.

note: Description of the plugin
en: The Ultimate WordPress Customizer Framework
ca: El marc de treball definitiu per al personalitzador del WordPress

en: Choose image
ca: Tria una imatge

en: No image selected
ca: No s'ha seleccionat cap imatge

en: Change image
ca: Canvia la imatge

en: Select image
ca: Selecciona una imatge

en: Line Through
ca: Ratllat

en: Overline
ca: Sobreratllat

en: Underline
ca: Subratllat

en: Text Decoration
ca: Decoració del text

en: Google Fonts
ca: Fonts de Google

en: Standard Fonts
ca: Tipus de lletra estàndard

en: %1$s or %2$s
ca: %1$s o %2$s

en: Kirki fields should not be added on customize_register. Please add them directly, or on init.
ca: Els camps de Kirki no s'han d'afegir al custom_register. Afegiu-los directament o a l'inici.

en: We detected you're using Kirki\Compatibility\Init::get_variables(). Please use \Kirki\Util\Util::get_variables() instead.
ca: Hem detectat que esteu utilitzant Kirki\Compatibility\::get_variables(). Utilitzeu \Kirki\Util\Util::get_variables() per contra.

note: translators: The field ID where the error occurs.
en: "output" invalid format in field %s. The "output" argument should be defined as an array of arrays.
ca: El format «output» no és vàlid al camp %s. L'argument «output» s'hauria de definir com una matriu de matrius.

note: translators: %1$s represents the field ID where the error occurs.
en: "partial_refresh" invalid entry in field %s
ca: L'entrada «partial_refresh» no és vàlida al camp %s

note: translators: %1$s represents the field ID where the error occurs.
en: Typo found in field %s - "theme_mods" vs "theme_mod"
ca: S'ha trobat una errada al camp %s - «theme_mods» contra «theme_mod»

note: translators: %1$s represents the field ID where the error occurs. %2$s is the URL in the documentation site.
en: Config not defined for field %1$s - See %2$s for details on how to properly add fields.
ca: No s'ha definit la configuració per al camp %1$s - vegeu %2$s per a obtenir més informació sobre com afegir camps correctament.

note: translators: %s represents the field ID where the error occurs.
en: Typo found in field %s - setting instead of settings.
ca: S'ha trobat una errada ortogràfica al camp %s: «setting» en lloc de «settings».

en: Default
ca: Per defecte

note: translators: The title.
en: Customizing &#9656; %s
ca: Personalització &#9656; %s

en: Customizing
ca: Personalització

en: Off
ca: Inactiu

en: On
ca: Actiu

en: Margin Bottom
ca: Marge inferior

en: Margin Top
ca: Marge superior

note: translators: %s represents the label of the row.
en: Add new %s
ca: Afegeix %s

en: Width
ca: Amplada

en: Word Spacing
ca: Espaiat entre paraules

en: Auto
ca: Automàtic

en: Important Upgrade Notice:
ca: Avís important d’actualització:

en: No File Selected
ca: No s'ha seleccionat cap fitxer

en: Change File
ca: Canvia el fitxer

en: Add File
ca: Afegeix un fitxer

en: row
ca: fila

en: Select a Page
ca: Selecciona una pàgina

en: Initial
ca: Inicial

en: Lowercase
ca: Minúscules

en: Uppercase
ca: Majúscules

en: Capitalize
ca: Primera lletra en majúscules

en: None
ca: Cap

en: Text Transform
ca: Transformació del text

en: Text Align
ca: Alineació del text

en: Justify
ca: Justifica

en: Center
ca: Centrat

note: translators: %s represents the number of rows we're limiting the repeater to allow.
en: Limit: %s rows
ca: Límit: %s files

en: Invalid Value
ca: Valor no vàlid

en: Ultra-Bold 900 Italic
ca: Cursiva ultra-negreta 900

en: Ultra-Bold 900
ca: Ultra-negreta 900

en: Extra-Bold 800 Italic
ca: Cursiva extra-negreta 800

en: Extra-Bold 800
ca: Extra-negreta 800

en: Bold 700 Italic
ca: Cursiva negreta 700

en: Bold 700
ca: Negreta 700

en: Semi-Bold 600 Italic
ca: Cursiva semi-negreta 600

en: Semi-Bold 600
ca: Semi-negreta 600

en: Medium 500 Italic
ca: Cursiva mitjana 500

en: Medium 500
ca: Mitjana 500

en: Normal 400 Italic
ca: Cursiva normal 400

en: Book 300 Italic
ca: Cursiva de llibre 300

en: Book 300
ca: De llibre 300

en: Light 200 Italic
ca: Cursiva prima 200

en: Light 200
ca: Prima 200

en: Ultra-Light 100 Italic
ca: Cursiva ultra-prima 100

en: Ultra-Light 100
ca: Ultra-prima 100

en: Spacing
ca: Espaiat

en: Height
ca: Alçada

en: Size
ca: Mida

en: Font Style
ca: Estil del tipus de lletra

en: No Image Selected
ca: No s'ha seleccionat cap imatge

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Change Image
ca: Canvia la imatge

en: Add Image
ca: Afegeix una imatge

en: Right
ca: Dreta

en: Left
ca: Esquerra

en: Bottom
ca: Inferior

en: Top
ca: Superior

en: Letter Spacing
ca: Espaiat entre lletres

en: Line Height
ca: Alçada de la línia

en: Font Size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Font Weight
ca: Pes del tipus de lletra

en: Font Family
ca: Família del tipus de lletra

en: Background Position
ca: Posició del fons

en: Center Bottom
ca: Centrat inferior

en: Center Center
ca: Centrat completament

en: Center Top
ca: Centrat superior

en: Right Bottom
ca: Dreta inferior

en: Right Center
ca: Centrat a la dreta

en: Right Top
ca: Dreta superior

en: Left Bottom
ca: Esquerra inferior

en: Left Center
ca: Centrat a l'esquerra

en: Left Top
ca: Esquerra superior

en: Background Attachment
ca: Adjunt de fons

en: Scroll
ca: Desplaça

en: Fixed
ca: Fixat

en: Background Size
ca: Mida del fons

en: Contain
ca: Conté

en: Cover
ca: Coberta

en: Background Repeat
ca: Repetició del fons

en: Repeat Vertically
ca: Repeteix verticalment

en: Repeat Horizontally
ca: Repeteix horitzontalment

en: Repeat All
ca: Repeteix-ho tot

en: No Repeat
ca: Sense repetició

en: Background Image
ca: Imatge de fons

en: Background Color
ca: Color de fons
