Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (97 entries)

en: Reset Hub Demo
ca: Demostració del Reset Hub

en: Upgrade to Premium
ca: Actualitza a la versió prèmium

en: Experience Full Functionality with Premium!
ca: Experimenteu totes les característiques prèmium!

en: Star
ca: Estrella

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
ca: Tingueu en compte que les característiques que es mostren a continuació formen part d'una imatge que mostra el potencial del Reset Hub en la seva versió prèmium. Per activar i gaudir d'aquestes característiques avançades, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Actualitzeu a la versió prèmium" target="_blank">actualitzeu a la versió prèmium ara</a>! Milloreu l'experiència de gestió de llocs web amb aquestes característiques exclusives i amb suport prioritari.

en: Premium
ca: Prèmium

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
ca: Aprofiteu la senzillesa de Dropbox per a les vostres necessitats de còpia de seguretat. Dirigiu les còpies de seguretat programades perquè s'emmagatzemin al Dropbox. És segur, senzill i manté les còpies de seguretat al vostre abast.

en: More Storage Providers
ca: Més proveïdors d'emmagatzematge

en: FTP Storage
ca: Emmagatzematge FTP

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
ca: Estigueu informat, no aclaparat. Adapteu les vostres preferències de notificació per rebre les actualitzacions que us interessin. Tant si es tracta de l'estat de cada còpia de seguretat, com només d'alertes crítiques, controleu sobre què voleu rebre notificacions.

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
ca: No us preocupeu mai d'oblidar-vos de tornar a fer una còpia de seguretat del vostre lloc. Trieu entre diverses opcions de programació, des de diàries a mensuals, i automatitzarem la resta. Les còpies de seguretat es fan com un rellotge, que us ofereixen tranquil·litat i una sòlida xarxa de seguretat

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
ca: Beneficieu-vos de la robustesa de Google Drive. Programeu les vostres còpies de seguretat perquè es desin directament al vostre compte de Google Drive. Simple, segur i integrat en una plataforma que ja feu servir.

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
ca: Aprofiteu el poder de OneDrive per a les vostres còpies de seguretat. Configureu les vostres còpies de seguretat programades perquè es desin directament al vostre OneDrive. És segur, està integrat amb el vostre compte de Microsoft i manté les vostres dades fàcilment accessibles.

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
ca: Adapteu els vostres horaris de còpia de seguretat per adaptar-los a la complexitat del vostre multilloc de WordPress. Trieu exportar tota la xarxa o només una selecció de subllocs d'acord amb les vostres necessitats. Gestió sense esforç fins i tot per a les xarxes de llocs més complexes.

en: Google Drive Storage
ca: Emmagatzematge de Google Drive

en: Dropbox Storage
ca: Emmagatzematge de Dropbox

en: OneDrive Storage
ca: Emmagatzematge de OneDrive

en: Enable this feature
ca: Activa aquesta característica

en: Backup scheduler
ca: Planificador de còpies de seguretat

en: Multisite Schedules
ca: Planificacions multilloc

en: Retention Settings
ca: Configuració de la retenció

en: Notification Settings
ca: Configuració de les notificacions

en: Backup Scheduler
ca: Planificador de còpies de seguretat

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Retention settings
ca: Configuració de la retenció

en: Notification settings
ca: Configuració de les notificacions

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
ca: Gestioneu l'emmagatzematge de manera eficaç amb la nostra configuració de retenció flexible. Decidiu quantes còpies de seguretat voleu conservar alhora. Les còpies de seguretat antigues s'esborren automàticament, mantenint l'emmagatzematge net i eficient.

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
ca: Us tenim cobert amb una sèrie de proveïdors d'emmagatzematge compatibles. Tant si preferiu Box, Amazon S3, WebDav o un altre, podeu triar el que millor s'adapti a les vostres necessitats. Assegureu les còpies de seguretat exactament on vulgueu.

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
ca: Gaudiu de la flexibilitat de l'emmagatzematge FTP. Dirigiu les vostres còpies de seguretat programades al vostre propi servidor FTP. Tindreu un control total sobre les vostres dades, oferint-vos una solució d'emmagatzematge privada i versàtil.

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
ca: La còpia de seguretat està xifrada. Introduïu la contrasenya de desencriptatge:

en: A password is required
ca: Es requereix una contrasenya

en: Password-protect and encrypt backups
ca: Protegeix i encripta les còpies de seguretat

en: The passwords do not match
ca: Les contrasenyes no coincideixen

en: Repeat the password
ca: Repeteix la contrasenya

en: Submit
ca: Envia

en: The backup is encrypted
ca: La còpia de seguretat està xifrada

en: List
ca: Llista

en: Show backup content
ca: Mostra el contingut de la còpia de seguretat

en: Reading...
ca: S'està llegint...

en: List the content of the backup
ca: Llista el contingut de la còpia de seguretat

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
ca: La baixada no és possible perquè el directori de còpies de seguretat no és accessible.

note: translators: 1: Number of backups.
en: You have %d backups
ca: Teniu %d còpies de seguretat

en: More
ca: Més

note: translators: 1: Number of backups. translators: Numbers of backups.
en: You have %d backup | You have %d backups
ca[0]: Teniu %d còpia de seguretat
ca[1]: Teniu %d còpies de seguretat

en: Contact Support
ca: Contacteu amb el suport

en: Translate
ca: Tradueix

en: I have enough disk space
ca: Tinc prou espai de disc

en: Refreshing backup list...
ca: S'està actualitzant la llista de còpies de seguretat...

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
ca: Per a triar un fitxer, aneu dins de l'enllaç i feu clic al botó Explora.

en: Finish
ca: Finalitza

en: Drag & Drop a backup to import it
ca: Arrossega i deixa anar una còpia de seguretat per importar-la

en: Preparing to export...
ca: Preparant l'exportació...

note: translators: Human time diff
en: %s ago
ca: fa %s

en: Continue
ca: Continua

en: Proceed
ca: Procedeix

en: Close
ca: Tanca

en: Stop export
ca: Atura l'exportació

en: Stop import
ca: Atura l'importació

en: Please do not close this browser window or your import will fail
ca: No tanqueu aquesta finestra del navegador o la importació fallarà

note: translators: Progress.
en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
ca: S'està desempaquetant l'arxiu...<br />%d%% completat

note: translators: Progress.
en: Archiving database...<br />%d%% complete
ca: S'està arxivant la base de dades...<br />%d%% completat

note: translators: Progress.
en: Restoring database...<br />%d%% complete
ca: S'està restaurant la base de dades...<br />%d%% completat

en: Weekly
ca: Setmanal

en: Monthly
ca: Mensual

en: Preparing to import...
ca: S'està preparant la importació...

en: Activating mu-plugins...
ca: S'estan activant les extensions mu...

en: Preparing blogs...
ca: S'estan preparant els blogs...

en: Check for updates
ca: Comprovar Actualitzacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Import
ca: Importa

en: Add
ca: Afegeix

en: Export
ca: Exporta

en: Size
ca: Mida

en: Backups
ca: Còpies de seguretat

en: Name
ca: Nom

en: File
ca: Fitxer

en: Restore
ca: Restaura

en: Download
ca: Baixa

en: Date
ca: Data

en: Your site has been imported successfully!
ca: El lloc web s'ha importat correctament!

en: Tweet
ca: Fes un tuit

en: Send
ca: Envia

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Replace with
ca: Reemplaça amb

en: in the database
ca: a la base de dades

en: Enter a password
ca: Introduïu una contrasenya

en: Leave Feedback
ca: Deixa comentaris

en: Create backup
ca: Crea una còpia de seguretat

en: Import Site
ca: Importa un lloc web

en: Import From
ca: Importa des de

en: Export Site
ca: Exporta el lloc web

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
ca: Premeu el botó «Exporta» i apareixerà el fitxer d'arxiu del lloc web al navegador.

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
ca: Un cop el fitxer s'ha baixat correctament a l'ordinador, el podeu importar a qualsevol dels vostres llocs web del WordPress.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
ca: A la secció configuració avançada podeu configurar amb més precisió la manera d'exportar.

en: Get multisite
ca: Obteniu multilloc

en: Delete
ca: Suprimeix

en: (click to expand)
ca: (feu clic per ampliar)
