Plugins - All in One SEO – Powerful SEO Plugin to Boost SEO Rankings &amp - en to ca translation catalogue (175 entries)

en: Male
ca: Home

en: Female
ca: Dona

en: Press enter to create a value
ca: Premeu retorn per crear un valor

en: Publish Date
ca: Data de publicació

en: RSS Sitemap
ca: Mapa del lloc RSS

en: News Sitemap
ca: Mapa del lloc de notícies

en: Access our Premium Support
ca: Accés al suport prèmium

en: Not Really...
ca: De fet, no...

en: Not Installed
ca: No està instal·lat

en: Priority Support
ca: Suport prioritari

en: WooCommerce Integration
ca: Integració amb WooCommerce

en: Not Available
ca: No disponible

en: Complete Support
ca: Suport complet

en: Limited Support
ca: Suport limitat

en: Activate
ca: Activa

en: No results found.
ca: No s'ha trobat cap resultat.

en: Update
ca: Actualitza

en: Add Link
ca: Afegeix un enllaç

en: (no title)
ca: (sense títol)

en: Activated
ca: Activat

en: Link has been inserted.
ca: L'enllaç s'ha inserit.

en: About Us
ca: Quant a nosaltres

note: Translators: This is an action link users can click to open a feature request.
en: Suggest a Feature
ca: Suggereix una funció

note: Author of the plugin
en: All in One SEO Team
ca: Equip d'«All in One SEO»

en: Ad free (no banner adverts)
ca: Sense anuncis (sense bàners d'anuncis)

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. We recommend you enable this setting if your sitemap contains more than 1,000 URLs.
ca: Organitzeu les entrades del mapa del lloc en fitxers diferents del mapa del lloc. És recomanable habilitar aquesta configuració si el mapa del lloc conté més de 1.000 URL.

en: Sales
ca: Vendes

en: Reservations
ca: Reserves

en: Billing Support
ca: Suport de facturació

en: Organization Name
ca: Nom de l'organització

en: Technical Support
ca: Assistència tècnica

en: Customer Support
ca: Atenció al client

en: Phone Number
ca: Número de telèfon

en: Archive
ca: Arxiu

en: Category
ca: Categoria

en: Page
ca: Pàgina

en: No thanks
ca: No, gràcies

en: Dismiss
ca: Descarta

en: Inactive Plugins
ca: Extensions inactives

en: Active Plugins
ca: Extensions actives

en: Author Pages
ca: Pàgines d’autor

en: sitemaps
ca: mapes del lloc

en: This sitemap index contains
ca: Aquest índex del mapa del lloc conté

en: This sitemap contains
ca: Aquest mapa del lloc conté

en: this is an XML Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
ca: aquest és un mapa del lloc XML, destinat a ser consumit per motors de cerca com ara Google o Bing.

en: Generated by
ca: Generat per

en: Disallow
ca: Desactiva

en: Allow
ca: Permet

en: Exclude Images
ca: Exclou imatges

en: Search Engine Visibility
ca: Visibilitat del motor de cerca

en: Site Language
ca: Llengua del lloc web

en: Site Title
ca: Títol del lloc web

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
ca: SEO per a categories, etiquetes i taxonomies personalitzades

en: Subscribe
ca: Subscriure

en: SEO News
ca: Notícies SEO

en: Credits
ca: Crèdits

en: Translate
ca: Traduir

en: Upgrade
ca: Millorar

en: Analyze
ca: Analitzar

en: Image SEO
ca: SEO d'imatge

note: Translators: This is an action link users can click to purchase a license for All in One SEO Pro.
en: Upgrade to Pro
ca: Actualització a Pro

note: Translators: This is an action link users can click to open our general documentation page.
en: Documentation
ca: Documentació

note: Translators: This is an action link users can click to open the General Settings menu.
en: SEO Settings
ca: Configuració SEO

en: License Key
ca: Clau de llicència

en: Facebook Admin ID
ca: Identificació d'administrador a Facebook

en: Facebook App ID
ca: Identificació d'aplicació a Facebook

en: Post Types
ca: Tipus d'Entrades

en: Enable Sitemap Indexes
ca: Permetre Índexs del Mapa del lloc

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Last Modified
ca: Última modificació

en: Additional Pages
ca: Pàgines addicionals

en: Add URL
ca: Afegir URL

en: All Post Types
ca: Tots els tipus d'entrada

en: dynamically
ca: dinàmicament

en: Submit
ca: Tramet

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Import
ca: Importa

en: Export Settings
ca: Exporta la configuració

en: Save
ca: Desa

en: Site URL
ca: URL del lloc

en: Home URL
ca: URL d'inici

en: Multisite
ca: Multilloc

en: Active Theme
ca: Tema actiu

en: XML Sitemap
ca: Mapa del lloc XML

en: User Agent
ca: Agent d'usuari

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
ca: Et permet especificar el màxim nombre d'entrades en un mapa del lloc (fins a 50.000).

en: Include Date Archives in your sitemap.
ca: Incloure Arxius de data al teu mapa del lloc.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
ca: Tria quins Tipus d'Entrades apareixen al teu mapa del lloc.

en: Advanced Settings
ca: Ajustos avançats

en: Front Page
ca: Portada

en: Edit SEO
ca: Editar SEO

note: Translators: This is an action link users can click to open our premium support.
en: Support
ca: Suport

en: View the Changelog
ca: Veure l'Historial de canvis

en: Watch video tutorials
ca: Veure tutorials en vídeo

en: Getting started? Read the Beginners Guide
ca: Acabes de començar? Llegeix la Guia per a principiants

en: Version
ca: Versió

en: Feature Manager
ca: Gestor de funcions

en: Video Sitemap
ca: Mapa del lloc en vídeo

en: Edit .htaccess
ca: Editar .htaccess

en: Post
ca: Publicar

en: Activity
ca: Activitat

en: Sport
ca: Esport

en: Company
ca: Empresa

en: Cafe
ca: Cafeteria

en: Cause
ca: Causa

en: Sports League
ca: Lliga esportiva

en: Sports Team
ca: Equip esportiu

en: Landmark
ca: Punt de referència

en: Album
ca: Àlbum

en: Book
ca: Llibre

en: Drink
ca: Beguda

en: Food
ca: Menjar

en: Game
ca: Joc

en: Movie
ca: Pel·lícula

en: Product
ca: Producte

en: Song
ca: Cançò

en: TV Show
ca: Programa de televisió

en: Episode
ca: Episodi

en: Band
ca: Banda

en: School
ca: Escola

en: City
ca: Ciutat

en: Country
ca: País

en: University
ca: Universitat

en: Athlete
ca: Atleta

en: Author
ca: Autor

en: Musician
ca: Músic

en: Politician
ca: Polític

en: Profile
ca: Perfil

en: Public Figure
ca: Figura pública

en: Site Name
ca: Nom del lloc

en: Image
ca: Imatge

en: Custom Image
ca: Imatge personalitzada

en: Organization
ca: Organització

en: Object Type
ca: Tipus d'objecte

en: Operating System
ca: Sistema operatiu

en: Server
ca: Servidor

en: SQL Mode
ca: Mode SQL

en: PHP Memory Limit
ca: Límit de memòria PHP

en: PHP Max Upload Size
ca: Mida PHP de càrrega màxima

en: PHP Max Post Size
ca: Mida PHP d'entrada màxima

en: Post Author Image
ca: Publicar imatge de l'autor

en: First Available Image
ca: Primera imatge disponible

en: Automatically Generate Article Tags
ca: Etiquetes d'article automàticament generades

en: Article Section
ca: Secció d'articles

en: Article Tags
ca: Etiquetes d'article

en: Person or Organization
ca: Persona o organització?

en: Person
ca: Persona

en: System Status
ca: Estatus del sistema

en: On
ca: Encès

en: Off
ca: Apagat

en: N/A
ca: No disponible

en: Add Rule
ca: Afegir Norma

en: Include Author Archives in your sitemap.
ca: Incloure Arxius d'autor al teu mapa del lloc.

en: Featured Image
ca: Imatge destacada

en: Summary
ca: Resum

en: PHP Version
ca: Versió del PHP

en: Update Options
ca: Actualitza les opcions

en: Website
ca: Lloc web

en: Not set
ca: Sense definir

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Disabled
ca: Deshabilitat

en: Home Page Settings
ca: Ajustos de la Pàgina principal

en: Description Format
ca: Format de la descripció:

en: Pinterest Site Verification
ca: Verificació de lloc de Pinterest

en: Autogenerate Descriptions
ca: Genera automàticament les descripcions

en: No Pagination for Canonical URLs
ca: No hi ha paginació per a les URL canònics

en: Paged Format
ca: Format de la paginació

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
ca: Aquesta opció et permet alternar l'ús de les Paraules clau meta a la totalitat del teu lloc.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
ca: Activeu això si voleu que les etiquetes per a una entrada en concret siguin utilitzades com a paraules clau meta en aquesta entrada (a més a més de les paraules clau que especifiqueu a la pantalla d'edició de l'entrada).

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
ca: Activeu això si voleu que les categories per a una entrada en concret siguin utilitzades com a paraules clau meta en aquesta entrada (a més a més de les paraules clau que especifiqueu a la pantalla d'edició de l'entrada).

en: General Settings
ca: Configuració general
